İkas Mobilya’dan Müşterilerine Near East Sigorta Güvencesi ile Konut Sigortası Hediye

Sundukları ayrıcalıklı ürün ve hizmetlerle kendi sektörlerinde önde gelen şirketlerden olan İKAS Mobilya ve Near East Sigorta, hizmet kalitelerini arttırmak, müşteri potansiyelini daha iyi değerlendirmek için sinerji yaratmak üzere buluşmuş ve güzel bir iş birliğine imza atarak yeni bir kampanya başlatmışlardır. Kampanya kapsamında , İKAS Mobilya ürün ve hizmetlerinden yararlanan müşterilerin konutları, Near East Sigorta’nın Limitli Konut Sigortası ile güvence altına alınacak.

Mobilya, alüminyum doğrama ve ev aksesuar ürünleri ile sektöründe önemli bir yer edinerek, 30 yılı aşkın tecrübesiyle ve dünya trendlerini yakından takip ederek özgün koleksiyonları ile tarzını yansıtan İKAS Mobilya, “İKAS Limitli Konut Sigorta Kampanyası” ile 50.000TL ve üzeri tutarında alışveriş yapan müşterilerine bir yıllık Limitli Konut Poliçesi hediye edecek.

İş birliğine ilişkin açıklamada bulunan İKAS Mobilya Genel Müdürü Çağın Perçinci; “30 yılı aşkındır mobilya sektöründe müşterilerimizin güven duyduğu bir şirket olarak; verdiğimiz hizmet kalitesini artırmak ve farkımızı ortaya koymak adına önemli iş birlikleri sağlayarak farklı dönemlerde müşterilerimize faydalı kampanyalar sunmaya devam ediyoruz. Bu yeni iş birliğimizi de sigorta sektöründe Kasko ve Trafik Sigortası, İş yeri paket, Konut paket, Nakliyat Sigortası, Doktor Sorumluluk Sigortası gibi ürünleri sigortalılarına sunan sektöründe önemli tecrübeler edinmiş bir şirket olan Near East Sigorta ile yaptık. Bu işbirliği ile İKAS Mobilya olarak bizden hizmet alan müşterilerimizin konutlarının eşya ve binalarını Near East Sigorta güvencesi ile Limitli Konut Sigortası ile sigortalatacağız.

Nihai hedefimiz, kaliteli hizmetimizi daha da yukarı çekerek müşterilerimize bu önemli avantajı onlara sunma arzumuzdur. Ayrıca, geçtiğimiz ay yaşanan ve büyük acılara neden olan deprem felaketi ile ülkemizde de deprem bilincinin artmasıyla bu konuda alınacak önlem ve tedbirler insanları bireysel kararlar almaya yönlendirmiştir. Bizde istedik ki, müşterilerimiz bizden hizmet alırken onlara artı değer katarak olası bir risk durumuna karşı Limitli Konut Sigortası ile konut eşya ve binalarını teminat altına almaya onları teşvik etmek. Faydalı olacağına inandığımız bu iş birliği için şimdiden heyecan duyuyoruz. Kampanyamız Mart ayı ile birlikte başlamıştır.” dedi

Kampanya kapsamında İKAS Mobilya müşterilerinin konutlarına sigorta güvencesi sağlayan Near East Sigorta’nın Genel Müdürü Cengiz Ertürk de konuya ilişkin şunları aktardı;
“Near East Sigorta olarak kuruluşumuzun üzerinden henüz dört yıla yakın bir zaman geçmesine rağmen sigorta sektöründe sözü geçen şirketler arasına girdik; birey ve kurumların konuttan, işyerine, uçaktan, tekneye, otomobilden, hukuki sorumluluğa kadar tüm varlıklarını günlük hayatta karşı karşıya oldukları tüm risklere karşı, verdiğimiz geniş kapsamlı teminatlar ile Near East Sigorta olarak güvence altına aldık. İKAS Limitli Konut Sigortası ile de İKAS Mobilya müşterilerinin konutlarının bina ve eşyalarına belirlenen limitlere kadar teminat vereceğiz.

Geçtiğimiz ay yaşanan büyük depremler göstermiştir ki, uzun yılların birikimleri sonucu elde ettiğimiz konutlarımız, işyerlerimiz, araçlarımız bir deprem ile yok olabiliyor ve hayata adeta sıfırdan başlamak zorunda kalabiliyoruz. Bu büyük risklerden kaçınmanın en önemli yolu varlıklarımızı sigortalatmaktan geçiyor. Bu anlamda İKAS Mobilya müşterilerine de hizmet vermekten memnuniyet duyacağız, yeni iş birliğimiz hayırlı olsun.” dedi.