Hakkımızda

30 Yılı Aşkın Tecrübe

İkas Mobilya&Alüminyum, geçmişi 1990’lı yıllara uzanan, mobilyaya ve alüminyum doğramaya duyulan tutkunun yarattığı bir markadır. 30 yıllık birikimimizi aktardığımız tüm mobilya, alüminyum ve aksesuarlar, kalitesiyle sadece müşterilerimizin değil, sektörün de takdirini kazanmış bulunuyor. Global mobilya ve alüminyum doğrama trendlerini yansıtan özgün koleksiyonlar ile mobilya ve alüminyum sektörünün aykırı sesi olmayı her zaman başaran firmamız, yenilikçi çizgisiyle de dikkat çekiyor.

Yemek odası grupları, yatak odası grupları, oturma grupları, alüminyum doğrama, mobilya ve alüminyum aksesuarlarından oluşan zengin ürün gamımızı sürekli yenileyerek, her ay en az bir yeni tasarımımızı tüketicinin beğenisine sunuyoruz. Bir evin ihtiyacı olabilecek her türlü mobilya, alüminyum doğrama ve aksesuarı, Haspolat Sanayi Bölgesinde bulunan fabrikasında ve tamamen kendi bünyesinde üreten İkas Mobilya&Alüminyum, sektörde %100 öz sermaye ile faaliyet gösteren üretici firmalar arasında yer alıyor.

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ürünlerinin ebatlarında değişiklik yapabilen firmamız, uzman tasarım ve mimari ekibiyle her türlü mekanı baştan yaratıyor. Tüm ürünleri garanti kapsamında olan firmamız sınırsız müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda çalışmalarını yürüterek başarısını her geçen gün arttırmaya devam ediyor.

Misyon-Vizyon

Misyonumuz;
Etkinliğimiz, hızımız, verimli ve çevik kurumsal teşkilatımızla, müşterilerimize, çalışanlarımıza, topluma ve çevreye kattığımız değerleri sürekli ve belirgin bir biçimde arttırmaktır.

Vizyonumuz;
Hedeflerine doğruluk ve dürüstlükle ilerleyen, değerlerine inançla bağlı, kurumsal yapısı ile pazarda güvenilir, müşteri mutluluğunu ilke edinmiş, bulunduğu coğrafyada rakiplerinin daima ilerisinde, çalışanları ile beraber etkin takım ruhuna ve emeğin kutsallığına inanan bir kurum oluşturarak, mobilya üretimi konusunda on yıl içinde, sektöründe tanınan, ilk 10 marka arasına girebilmektir.

Değerlerimiz

Saygı ve Bağlılık
İkas Mobilya & Alüminyum’a dokunan herkesle, ihtiyaçları anlamaya, doğru çözümler üretmeye ve memnuniyete dayalı, mutlaka başarmayı hedefleyen yaşam boyu sürecek bir ortaklık kurmak.

"Biz" olmak
Hepimizin ilk ve ortak hedefi müşterilerimizi memnun etmektir; bunun için birbirimize destek oluruz, bize verilen desteği takdir ederiz. Bireysel performans kadar ekip ve kurum performansını da önemser ve destekleriz. Tüm iletişimlerimizde önce dinleriz ve ihtiyaçları anlarız. Birbirimize güvenir, birbirimizin uzmanlığına saygı gösteririz. Kararlarımızı, bütünü düşünerek ve bütüne etkilerini değerlendirerek veririz. İkas Mobilya & Alüminyum olarak birbirimizi, toplumumuzu ve çevreyi korur ve destekleriz.

Yaratıcılık
Bir işin nasıl yapılamayacağını değil, yeni yaklaşımlar geliştirerek nasıl yapılabileceğini düşünür ve söyleriz. Standart çözümlerin farklı ihtiyaçları karşılayamadığı durumlarda bilgimizden, deneyimlerimizden, ilişkilerimizden ve teknolojiden yararlanarak ihtiyaca en uygun çözümleri hızla üretiriz. Müşterilerimizin ve birbirimizin hayatını kolaylaştırmak için yeni fikirler geliştirir ve bu fikirleri hayata geçirmek için harekete geçeriz.

Liderlik
Değişimi kucaklarız; değişimin en hızlı ve sorunsuz şekilde hayata geçmesi için kendimiz dahil herkesin üzerine düşeni yapması gerektiğini biliriz. Hatalarımızdan öğrenebildiğimiz ve hatalarımızı tekrarlamadığımız sürece inisiyatif kullanırız, kullanmayı teşvik ederiz. Performansı objektif ve ölçülebilir kriterlere göre tanımlar, adil ve tutarlı bir şekilde değerlendiririz. İyi yapılan bir işi mutlaka takdir ederiz; aynı zamanda birbirimizi geliştirmeye yönelik geribildirimlerde bulunuruz. Doğruluğuna inandığımız konuları rasyonel bir şekilde sonuna kadar savunur, hayata geçirmek için yapıcı bir şekilde çalışırız.