İKAS Mobilya, Yenilikçi Ahşap Mobilya ve Dekoratif Ürünler Konulu Seminere Katıldı

Kuzey Kıbrıs’ta mobilya, alüminyum doğrama ve ev aksesuar ürünleri ile sektöründe önemli bir yer edinen ve dünya trendlerini yakından takip ederek özgün koleksiyonlar sunan İKAS Mobilya, müşterilerine daha iyi bir hizmet sunabilmek amacıyla “yenilikçi ahşap mobilya ve dekoratif ürünler” konulu seminere katıldı.
Trebax Ltd. tarafından organize edilen bu seminerde mobilya bileşenleri ve parke sektöründe faaliyet gösteren ve önemli atılımları olan AGT (Ahşabı Geliştiren Teknoloji) firmasının yeni ürün tanıtımı ve eğitimi yapıldı.

İkas Mobilya Genel Müdürü Çağın Perçinci ve İkas Mobilya’dan Mimar Ebru Çaplı’nın katıldığı seminerde, AGT firmasının teknoloji ve inovasyonla geliştirilen ahşap ürünleri anlatıldı. MDF, panel, profil ve parke gibi birçok farklı malzemenin günümüz trendlerine uygun yeni tasarımlarının gösterildiği ve kullanım alanlarının anlatıldığı etkinlikte doğru noktada doğru malzemelerin seçilmesine yönelik müşteri memnuniyetlerinden deneyimler de aktarıldı.

Seminere katılan İkas Mobilya Genel Müdürü Çağın Perçinci etkinlik sonrası şunları aktardı;
“İKAS Mobilya ekibi olarak, müşterilerimize daha iyi ürünler ve hizmet sunma hedefimize önemli bir katkı sağlayacak bu etkinliğe katılmaktan memnuniyet duyduk.
Trebax tarafından düzenlenen ve Antalya merkezli AGT firmasının yenilikçi teknolojik gelişmeleri aktardığı ve bu amaçla yeni ürünlerini tanıttığı faydalı bir eğitim semineri oldu.
Dekoratif ürünler ve ahşap sektöründe üretim yapan AGT’nin ürün tanıtımıyla da güncel trendleri yakından görmüş ve mobilya tasarım sürecimizde müşterilerimize doğru malzemeyi seçmeleri konusunda rehberlik edebileceğimiz önemli bilgiler edinmiş olduk. Katılımımızdan ötürü takdim edilen sertifikamız için değerli sektör ortaklarımız Trebax ve AGT’ye teşekkür ederiz. “